Paslaugos

Individuali psichologinė pagalba (psichologinis konsultavimas ir psichoterapija)

Psichologo konsultacijos – dar vienas būdas, o kartais ir vienintelis, kuomet žmogus visą dėmesį skiria savo paties vidinio pasaulio pažinimui. Tai erdvė ir laikas sau, sustojimo ir pabuvimo „čia ir dabar“ akimirka, kurios kasdienio gyvenimo šurmulyje dažnai pritrūksta. Psichologas asistuoja šioje pažinimo kelionėje kaip palaikantis, priimantis, nuoširdžiai įsitraukiantis ir turintis tam reikiamų kompetencijų bei profesinį išsilavinimą.

Konsultacijų metu su kiekvienu žmogumi, kaip lygiaverčiai ir vienodai atsakingi už procesą partneriai, visiškoje saugumo ir pasitikėjimo atmosferoje bandome ieškoti klientui priimtinų būdų atrasti kelią, vedantį jį į geresnę savijautą, gerovę bei psichikos sveikatą. Kaip C. G. Jungo analitinės krypties psichoterapeutė, savo darbe orientuojuosi į šios mokyklos metodus, pagarbų dėmesį skirdama simbolinei medžiagai, sapnams. Esu ilgametė Lietuvos psichologų sąjungos narė bei dirbdama laikausi psichologų etikos kodekso.

Psichologines konsultacijas teikiu suaugusiems ir paaugliams dėl įvairių sunkumų. Tai gali būti problemos, iškylančios bendraujant su aplinkiniais, sunkumas ar negalėjimas pakelti savo jausmų, įtampa ar vidinis skausmas išgyvanant krizę ar netektį. Pas psichologą gali atvesti ir siekis labiau save pažinti, suprasti, pajausti ir priimti svo vidinį pasaulį.

Konsultacija trunka 50 min. ir paprastai vyksta kartą per savaitę.

Seminarai

Vedu seminarus apie efektyvų bendravimą, savo jausmų ir vidinio pasaulio geresnį pažinimą, streso valdymą, patyčias.